:oP

Hyjenarda | 17.01.2011

Děkuji Vám za takto rozsáhlou debatu. Mohla bych snads také něco dodat? Jistě si někteří z vás přečetli článek (již si nepamatuji, který to v deníčku byl), kde jsem našla druh své nemoci. Každý rok trpím chronickým zánětem dutin. Mám ho po mamince. Letos se vyskytla v našich zemích moc pěkná nemoc. Její nositel se nejdříve domnívá, že má chřipku, potom, že má angínu, nakonec se zaplní dutiny a z nich nemoc pronikne až do očí, kde způsobý silný zánět spojivek. Protože jsem měla hodně ve škole zameškáno, snažila jsem se "chřipku" přechodit, potom jsem se snažila přechodit i tu angínu, ale když jsem začala krvácet do jednoho oka a začala jsem vidět šedě, dostala jsem strach a sesypala se. Kdo by se nesesypal? Vzpomeňte na můj článek "Nevidět, neslyšet, necítit....". No a co teď? Na Abiturbálu jsem v pátek byla. Předtančení bylo krásné, mojí Lásce to moc slušelo, trochu jsem se opila, dostala stužku a růži, kterou si suším v pokoji. Jenže většinu času jsem v sále trávila se slunečními brýlemi, aby mi ledlampy nezhoršily můj zánět. Bylo více lidí, kteří si mysleli, že si vymýšlím, ale když v pátek vyděli mé zkrvavené oko, říkali samé hezké věci. Element měl proslov, kterého se zhostil se všímvšudy (včetně jeho tvorby)...

Co dodat? Léky jsem dobrala, oči pálí a já jsem unavená, protože ještě nejsem uplně v pohodě. Musím se dnes pořádně vypinkat, abych měla sílu na všechno, co mě čeká v nejbližším půlroce (a že toho málo nebude.

Ať se Vám daří klucíí a holky
Hyjenarda :o)

PS pro Maximuse

Tohle si napsal nedavno na jiných stránkách. Píšeš si rady, jak se ti hodí.

"No lidi neserte se mu do toho jak vede tento web. Je to jeho volba. A třeba fakt nemá čas. Třeba se učí nebo dělá někde nějakou práci a je tu jeste jedna možnost třeba má slečnu která vyžaduje dost času a do toho pracuje nebo tak nějak. Ty Hyjenardo pokud dobře čtu tak ses na tento web vybodla a pokud vim tak sis založila svůj vlastní web, tak ho nech dělat to co uznává za vhodné."

Myslíš si, že když se na stránkách oldertower.webnode. cz zjevila zpráva:"No lidi sekce seriály má menší přírustek.
:::)))" a následně "No tak sekce seriály již neni." že to prospělo webu?
Hlavně že je důležité dávat na první dojem. A jestli nejsi Mahob, tak předveď co nejdříve ty svoje super-hyper stránky, který sis vytvořil, protože krávou mě nikdo nazývat nebude!

Přidat nový příspěvek